Narada obywatelska o kosztach energii – czyli jak wspólnie i oddolnie kształtować polityki publiczne dotyczące ubóstwa energetycznego

Rejestracje są zamknięte

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Podczas spotkania "Narada obywatelska o kosztach energii – czyli jak wspólnie i oddolnie kształtować polityki publiczne dotyczące ubóstwa energetycznego" nasi eksperci przedstawią:

  • Stoczniowy, “inny pomysł na demokrację” - innypomyslnademokracje.pdf (stocznia.org.pl)
  • Dlaczego trzeba rozmawiać o ubóstwie energetycznym i co chcemy osiągnąć?
  • Jak można włączyć się do narady i dlaczego warto?
  • Pierwszy ogólnopolski panel obywatelski - czemu ma służyć?


EKSPERT

Maria Perchuć-Żółtowska

Fundacja Stocznia

Specjalistka ds. partycypacji obywatelskiej, posiada ponad 10-letnie doświadczenie pracy w organizacjach pozarządowych. Specjalistka w projektowaniu i prowadzeniu projektów i procesów partycypacyjnych, organizowaniu sieciowania, peer-learningu, seminariów i szkoleń dla praktyków partycypacji. Przez kilka lat koordynowała projekty unijne, poświęcone organizacji konsultacji społecznych dokumentów planistycznych w samorządach, zaangażowana w liczne lokalne procesy partycypacyjne i dialogowe. Pracuje w programie Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy w obszarze dot. angażowania obywateli i obywatelek w sprawy publiczne i działania społeczne.


ekspert

Marcin Górecki

Fundacja Stocznia

Specjalista ds. partycypacji obywatelskiej, absolwent nauk politycznych i filozofii w Szkole Filozofii XX wieku Tadeusza Gadacza, stypendysta Międzynarodowego Stypendium Parlamentu Niemieckiego i Stowarzyszenia Naukowo-Kulturalnego w Europie Środkowej i Wschodniej GFPS na Uniwersytecie Karola Eberharda w Tybindze. Zawodowo zajmował się partycypacją społeczną, animacją społeczną i edukacją o prawach człowieka. W Fundacji Stocznia pracuje w zespole partycypacji obywatelskiej, gdzie zajmuje się przede wszystkim wspieraniem samorządów lokalnych w prowadzeniu konsultacji społecznych.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
27 kwietnia 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.