Spotkanie z ekspertem KAPE - Nowe warunki udziału w programie "Stop smog"

24.03.2021 11:00 do 24.03.2021 12:00 (Europe/Warsaw)

Warszawa, Polska

Typ biletu Termin rejestracji Kwota Ilość
Rejestracja wydarzenia 2021-03-24 11:00 Wolny

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z Ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Podczas warsztatu "Nowe warunki udziału w programie "Stop smog"" nasi eksperci zaprezentują:
➡ Jakie zmiany zaszły w porównaniu do poprzedniej wersji programu,

➡ Kto stanowi grupę docelową programu,
➡ Powiązanie „Stop Smog” z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów,
➡ Centralną Ewidencję Emisyjności Budynków (CEEB) jako pomoc w identyfikacji źródeł niskiej emisji w budynkach,

➡ Jak wygląda wsparcie walki z ubóstwem energetycznym.

Naszymi ekspertami będą:
Marcin Jaczewski, politolog, absolwent studiów doktoranckich SGH z zakresu ekonomii. Ekspert w zakresie polityki transportowej, funduszy europejskich.  Obecnie główny specjalista w Wydziale Energetyki Prosumenckiej i Rozproszonej w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii, wcześniej odpowiedzialny za zadania związane z wdrażaniem programu Stop Smog.
Arkadiusz Węglarz, doradca Zarządu ds. Gospodarki Niskoemisyjnej w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A., Adiunkt na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych, kilkudziesięciu opracowań technicznych i artykułów prasowych o tematyce budowlanej i efektywności energetycznej w gospodarce. Autor licznych ekspertyz dla: Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Środowiska, Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, Polskich Sieci Energetycznych, Ministerstwa Infrastruktury, NFOŚiGW. Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP za osiągnięcia w dziedzinie efektywności energetycznej w budownictwie.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Gdzie

KAPE
Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
    Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl

Kiedy

Od 24.03.2021 11:00
Do 24.03.2021 12:00

Organizator

KAPE
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl