Przeciwdziałanie ubóstwu energetycznemu w gminach

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Podczas spotkania "Przeciwdziałanie ubóstwu energetycznemu w gminach" nasze ekspertki opowiedzą:

  • czym jest zjawisko ubóstwa energetycznego,
  • jakie są regulacje prawne na szczeblu krajowym i UE,
  • o sposobach identyfikacji ubóstwa energetycznego,
  • o sposobach przeciwdziałania ubóstwu energetycznemu.

Naszymi ekspertami będą:

  • Antonina Kaniszewska – Zastępca Dyrektora, kierownik działu Gospodarki Niskoemisyjnej KAPE, ekspert w zakresie współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, przygotowywania dokumentów strategicznych dla gmin oraz kompleksowym kształtowaniem i wdrażaniem gospodarki niskoemisyjnej w gminach. Autorka oraz współautorka wielu opracowań tematycznych oraz ekspertyz związanych z poprawą efektywności energetycznej w budownictwie oraz zarządzaniem energią w gminach.
  • Ilona Wojdyła - Kierownik Projektu w Dziale Projektów i Ekspertyz KAPE, posiadająca wieloletnie doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie przygotowywania dokumentów strategicznych dla gmin oraz projektów termomodernizacyjnych. Ekspert w zakresie efektywności energetycznej w budownictwie.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.


Data & czas
środa
23 marca 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.