Program Ciepłe Mieszkanie

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane. 

W trakcie spotkania "Program Ciepłe Mieszkanie" nasza ekspertka omówi następujące zagadnienia:

  • podstawowe informacje o Programie,
  • zmiany w Programie w tym: nowi beneficjenci, zaktualizowane progi dochodowe i wysokości dotacji, zwiększony budżet programu oraz dostosowanie zapisów Programu do aktualnie panujących przepisów i warunków,
  • współpraca z gminami w ramach Programu.
EKSPERT

Kinga DOBROWOLSKA

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Doradca w Zespole ds. Programów Parasolowych w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Koordynator Programu „Ciepłe Mieszkanie”. Zawodowo od wielu lat związana z ochroną środowiska, zdobywała doświadczenie w zakresie projektów środowiskowych, współpracując przy tym z krajowymi i unijnymi instytucjami będącymi dysponentami środków publicznych. Od kilku lat zaangażowana również w pracę dydaktyczną w Społecznej Akademii Nauk.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE! 

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
13 września 2023
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.