Giełda Miejskich Technologii - platforma cyfrowego rozwoju

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte


Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane. 

W trakcie spotkania "Giełda Miejskich Technologii - platforma cyfrowego rozwoju" nasz ekspert przedstawi:

  • projekt platformy internetowej Giełda Miejskich Technologii, gromadzącej rozwiązania informatyczne z obszaru smart city,
  • jak wykorzystać dostępne rozwiązania IT w Twoim mieście,
  • możliwości bezpłatnego wdrożenia i testowania wybranych rozwiązań IT w modelu usługowym,
  • praktyczne możliwości zastosowania nowych technologii.


EKSPERT

Paweł GRZEGORCZYK

Polski Fundusz Rozwoju

Kierownik projektu Giełda Miejskich Technologii, Menedżer Zespołu Rozwoju Innowacji w Samorządach w Polskim Funduszu Rozwoju, absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.
W przeszłości założyciel i wieloletni redaktor naczelny portalu klubjagielloński.pl oraz współtwórca i członek zarządu spółki DGS Parking Systems. W latach 2017 – 2019 starszy analityk inwestycyjny w funduszu ValueTech Seed, gdzie odpowiadał za finalizację jedenastu transakcji inwestycyjnych o łącznej wartości 16.3 mln zł i analizę 967 projektów technologicznych.
Współpracownik Szkoły Głównej Handlowej i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Autor analiz i artykułów eksperckich opublikowanych na łamach ogólnopolskich mediów i think-tanków (Rzeczpospolita, KlubJagielloński.pl, NowaKonfederacja.pl, Wnp.pl, Wszystkoconajwazniejsze.pl).

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
23 listopada 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.