Dofinansowanie inwestycji w gminach systemem Białych Certyfikatów - typy przedsięwzięć, możliwe poziomy wsparcia

Spotkanie z ekspertem KAPE

Rejestracje są zamknięte

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinariów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Podczas spotkania "Dofinansowanie inwestycji w gminach systemem Białych Certyfikatów - typy przedsięwzięć, możliwe poziomy wsparcia" nasze ekspertki przedstawią:

  • system świadectw efektywności energetycznej - najlepszy rodzaj wsparcia finansowego dla Gmin,
  • rodzaje przedsięwzięć energooszczędnych podlegających wsparciu w ramach świadectw efektywności energetycznej,
  • pomoc publiczną dla Gmin - możliwość łączenia wsparcia z zakresu "białych certyfikatów" z innymi środkami pomocowymi.


EKSPERT

Anna ŚLĘZAK

Urząd Regulacji Energetyki

W Urzędzie Regulacji Energetyki pracuje na stanowisku radcy i zajmuje się wydawaniem świadectw efektywności energetycznej. Dodatkowo przygotowuje się do obrony pracy doktorskiej o roboczym tytule "Ekologiczne i ekonomiczne aspekty wymiany oświetlenia ulicznego" w której porusza między innymi problematykę wpływu zużycia przez oprawy oświetleniowe energii biernej indukcyjnej i pojemnościowej na wartość zaoszczędzonej energii elektrycznej czynnej (finalnej) oraz stan prawny infrastruktury oświetlenia ulicznego w naszym kraju; Posiada 20 lat doświadczenia w sektorze energetycznym, w którym nadzorowała pracę sieci dystrybucyjnej w zakresie: niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Prowadziła również programy dotyczące regulacji stanu prawnego oświetlenia ulicznego w Gminach i Spółkach Dystrybucyjnych oraz możliwości opomiarowania infrastruktury oświetlenia ulicznego licznikami mierzącymi energię bierna indukcyjną i pojemnościową.


ekspert

Anna SAPIEHA

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Kierownik Biura ds. Białych Certyfikatów, ekspert w zakresie pozyskiwania Świadectw Efektywności Energetycznej. Koordynowała proces złożenia wniosków i pozyskania Białych Certyfikatów dla kilkuset przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Data & czas
środa
11 maja 2022
11:00 12:00 Europe/Warsaw
Położenie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa
Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.