Ceremonia wręczenia certyfikatów Europejskiej Nagrody Energetycznej

Projekt Implement

Rejestracje są zamknięte


Zapraszamy na transmisję online z ceremonii wręczenia certyfikatów Europejskiej Nagrody Energetycznej (European Energy Award - eea), organizowanej w ramach projektu Implement, którego głównym celem jest wdrożenie pilotażowo m.in. w Polsce systemu zarządzania jakością i certyfikacji lokalnej polityki energetyczno-klimatycznej według standardów i kryteriów eea. W pilotażu brało udział sześć gmin z Polski (Olsztyn, Lublin, Gdynia, Pilawa, Raciechowice oraz Łomża), które pod okiem akredytowanych doradców energetycznych KAPE wdrażało plan polityki klimatyczno- energetycznej zgodnie z wysokimi standardami jakości wyznaczonymi w procesie eea. W czasie ceremonii zostaną wręczone certyfikaty eea i wyróżnienia.

Spotkanie odbędzie się 4 kwietnia 2022 roku od godz. 13:00. Pełna agenda spotkania poniżej:

 Agenda

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do transmisji live z ceremonii.

Serdecznie zapraszamy,
Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.


Europejska Nagroda Energetyczna (European Energy Award - eea) to system zarządzania jakością i certyfikacji dla gmin zaangażowanych w zrównoważoną politykę energetyczną, klimatyczną i transportową. Od planowania przestrzennego, przez dostawy energii i transport, po komunikację i współpracę - eea stanowi najbardziej kompleksowy system zarządzania jakością dla gmin w zakresie efektywności energetycznej. Obejmuje pełen zakres sprawdzonych środków poszanowania energii i ochrony klimatu, które mogą podjąć gminy.

Celem projektu IMPLEMENT jest wdrożenie systemu zarządzania jakością i certyfikacji European Energy Award (eea) w Belgii, Chorwacji, Grecji i Polsce, poprzez stworzenie niezbędnych struktur w gminach w nowych regionach docelowych. W ramach projektu 30 pilotażowych gmin rozwijało i wdrażało swoją strategię klimatyczną i energetyczną, stosując standardy eea i powiązany z nimi katalog kryteriów wraz z kompleksowym zestawem zalecanych środków oszczędności energii i działań na rzecz klimatu. 


Data & czas
poniedziałek
4 kwietnia 2022
13:00 15:10 Europe/Warsaw
Położenie

Hotel Polonia Palace

Al. Jerozolimskie 45
00-692 Warszawa
Polska
--Hotel Polonia Palace--
Znajdź kierunek
Organizator

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl
Udostępnij

Odkryj co ludzie widzą i mówią o tym wydarzenia oraz dołącz do konwersacji.