KURS DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ "PRZEDSIĘBIORSTWO GOTOWE NA PRZYSZŁOŚĆ"
KAPE PARTNEREM MERYTORYCZNYM KURSU PFR
  Z myślą o kadrze zarządzającej, która chce budować konkurencyjność przedsiębiorstwa i adoptować je do nowego otoczenia, powstał kurs ,,Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość” przygotowany przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. Kurs porusza ważne pytania tj.: Jak usprawniać procesy i gdzie szukać oszczędności? Z jakich narzędzi skorzystać? Jak przekonać kadrę do planowanych zmian?

  Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. przygotowała merytoryczną część poświęconą transformacji energetycznej i omawiającą zagadnienia:
  • neutralności klimatycznej,

  • efektywności energetycznej,

  • pozyskiwania Białych Certyfikatów

  Gospodarka światowa przechodzi rewolucję technologiczną i energetyczną. Pandemia nie zmienia tych trendów, wręcz je przyspiesza. Badanie Dojrzałości Innowacyjnej PFR, w którym wzięło blisko sto podmiotów, wskazuje, że większość polskich dużych przedsiębiorstw to firmy tradycyjne (54%) lub aktywne innowacyjnie (42%), czyli takie, które podejmują pierwsze nieusystematyzowane działania w zakresie wprowadzania innowacji, cyfryzacji czy transformacji energetycznej.

  Zachęcamy do zapisów na kurs i zdobycia certyfikatu.
   
  Link do kursu:

  ➡️ https://kursy.pfr.pl/product/przedsiebiorstwo-gotowe-na-przyszlosc/

  Komunikat prasowy:
  ➡️ https://mediapfr.prowly.com/162787-przedsiebiorstwo-gotowe-na-przyszlosc-pfr-uruchamia-bezplatny-kurs-online-dla-firm  Share this post
  ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA BADANIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO SPÓŁKI ZA 2021 i 2022
  OGŁOSZENIE RADY NADZORCZEJ KAPE S.A.