KAPE i PFR o śladzie węglowym na kongresie "ESG Polska Moc Biznesu"
Warsztaty z obliczania śladu węglowego organizacji

7 listopada na stadionie PGE Narodowy przedstawiciele Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. (KAPE) i Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR) wzięli udział w Kongresie "ESG Polska Moc Biznesu". Kongres stanowił platformę wymiany doświadczeń, nowinek i inspiracji z obszarów wchodzących w zakres raportowania niefinansowego, czyli zagadnień związanych ze środowiskiem, tematami społecznymi oraz wpływem biznesu na gospodarkę. Stanowisko KAPE i PFR było poświęcone projektom warsztatów dla firm z obliczania śladu węglowego oraz kursu online "Raportowanie ESG w praktyce".

W trakcie trwania kongresu dla wcześniej zapisanych osób nasi eksperci Piotr Krysik oraz Marcin Dłużewski, przeprowadzili godzinne warsztaty z obliczania śladu węglowego organizacji. Zgromadzonych uczestników powitali Mariola Zmudzińska (Wiceprezes Zarządu KAPE S.A.) oraz Magdalena Gajownik de Vries (Manager w Departamencie Rozwoju Innowacji PFR). Spotkanie było okazją do przekazania podstawowej wiedzy z obszaru liczenia i redukcji śladu węglowego oraz do ożywionej dyskusji na temat dotychczasowych doświadczeń, problemów i wyzwań z którymi uczestnicy warsztatów zmagają się w swojej codziennej pracy. Dziękujemy za obecność i aktywność w trakcie debaty.

Przypominamy, że nadal można zapisywać się na spotkania warsztatowe dla przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych organizowanych wspólnie przez PFR i KAPE. Na najbliższe warsztaty rozpoczynające się już 15 listopada zostały ostatnie miejsca. Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji: https://pfrsa.pl/warsztat-esg.html?zakladki=grupowezespoly

Poniżej krótka fotogaleria z obecności KAPE na Kongresie "ESG Polska Moc Biznesu".Share this post
Posiedzenie Komitetu doradczego projektu FinEERGo-Dom
Projekt FinEERGo-Dom