Formularz kontaktowy

Trafiliście Państwo na stronę KAPE bezpośrednio z serwisu Zafirmowani.pl

Wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa w procesie transformacji energetycznej. Realizujemy projekty krajowe i międzynarodowe dotyczące efektywności energetycznej w MŚP. 

Napisz do nas jeżeli chcesz wdrożyć w swojej firmie działania związane z oszczędzaniem energii lub pozyskać dofinansowanie na działania związane z efektywnością energetyczną.

Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe.

Wysyłając do nas wiadomość zgadzają się Państwo na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Krajową Agencję Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) z siedzibą w Warszawie, 00-697, Al. Jerozolimskie 65/79 w celu marketingowym. Podanie danych jest dobrowolne.

Podstawą przetwarzania danych jest Państwa zgoda. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Mają Państwo prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu ew. odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mają Państwo prawo żądania od administratora dostępu do własnych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem: iod@kape.gov.pl.

 • Adres:
 • Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
 • Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
     Centrum LIM
 • +48 (22) 626 09 10
 • kape@kape.gov.pl

 • Dane rejestrowe:
  Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców nr 0000016255

  Kapitał akcyjny: 3 100 000 zł
  NIP: 526-10-07-972
  REGON: 010753973


 • Dojazd:

An address must be specified for a map to be embedded