Odoo - Sample 1 for three columns

przedszkole - ostrów wielkopolski

W projekcie budynku przedszkola szczególną wagę przywiązano do jakości środowiska wewnętrznego, mając na celu zdrowie, komfort i dobre samopoczucie dzieci oraz innych użytkowników.

Odoo - Sample 2 for three columns

energooszczędne przedszkole

Budynek charakteryzuje się niskim zapotrzebowaniem na energię użytkową do ogrzewania. W celu wykorzystania energii słonecznej do wspomagania przygotowania C.W.U. dla budynku przewidziana została instalacja solarna.

Odoo - Sample 3 for three columns

dom zeroenergetyczny

Dom charakteryzuje się niemal zerowym zużyciem energii, czyli zużywa tyle energii ile jest w stanie wyprodukować. Zapotrzebowanie na energię jest w nim sprowadzone do standardu pasywnego, czyli około 15 kWh/m2/rok.

Odoo - Sample 1 for three columns

dom wielorodzinny

Rozrzeźbienie bryły ma na celu zapewnienie dostępu światła słonecznego budynkom na sąsiednich działkach oraz zharmonizowanie projektowanego obiektu z innymi budynkami, cechującymi się zróżnicowaną wysokością.

Odoo - Sample 2 for three columns

komfortowy Dom pasywny NF15

Wraz z Grupą Saint-Gobain zrealizowaliśmy wzorcowy dom energooszczędny w standardzie NF15 NFOŚiGW oraz Multi-Comfort Saint-Gobain. KAPE było odpowiedzialne za stworzenie projektu architektoniczno-budowlanego.

Odoo - Sample 3 for three columns

budynek mieszkalny z lokalami socjalnymi

Aby zapewnić wysoką efektywność energetyczną oraz niskie koszty budowy zaprojektowano budynek o prostej i zwartej formie. Wejścia do lokali znajdują się od strony północnej, natomiast część południowa posiada duże przeszklenia.