SZUKAMY LUDZI Z DOBRĄ ENERGIĄ!

Dołącz do nas!

Wyślij CV
Odoo image and text block
Zaczynałam pracę w KAPE jeszcze na studiach i nie wiadomo kiedy minęły 22 lata. Można powiedzieć amerykański mit od asystentki PR do dyrektora zarządzającego ale tak naprawdę to były fascynujące lata, nie tylko zdobywania kolejnych stanowisk wzwyż bo struktura zawsze była raczej płaska ale także wielu awansów poziomych co było właśnie najciekawsze. Praca w KAPE to praca projektowa i uzależniona od aktualnych potrzeb klientów na rynku. W ciągu tych 22 lat zawsze coś się działo, jedne projekty kończyłam drugie zaczynałam. Pracowałam w projektach z zakresu budownictwa, odnawialnych źródeł energii czy przemysłu. Organizowałam konferencje i szkolenia. Przygotowywałam i realizowałam kampanie edukacyjne. Prowadziłam projekty krajowe i międzynarodowe. To tak, jakbym co trzy, cztery lata zmieniała pracę a nawet czasami zespół, z którym pracowałam. W tym czasie poznałam wielu bardzo mądrych ludzi, z którymi współpracowałam, którzy wskazywali mi drogę a z czasem to ja zaczęłam wskazywać drogę innym. 

KAPE dało mi także w pewnym momencie możliwość rozwinięcia się w stronę managerską, uzupełnić wiedzę w tym zakresie i objąć stanowisko dyrektora zarządzającego, które piastuję do dziś stawiając czoła ciągle to nowym wyzwaniom. 

Nie twierdzę, że zawsze było łatwo i różowo. Przeżyliśmy kilka cięższych chwil jako firma a także ja osobiście jako pracownik ale atmosfera to kolejny atut pracy w KAPE dzięki któremu spędziłam tu tyle lat i dzięki któremu łatwiej jest też przeżyć te cięższe chwile. Kadra, choć zmieniająca się na przestrzeni lat zawsze wspierająca, rozumiejąca i dająca napęd do pracy i rozwoju zawodowego i osobistego - najpierw studentce, później młodemu pracownikowi, dalej mamie pracującej a teraz szukającemu nadal wyzwań managerowi.  Wspaniali przełożeni i podwładni – to zalety, które mam nadzieję pozwolą mi dalej realizować się w tej firmie.


Karolina, Dyrektor Zarządzający

Odoo image and text block

Praca w KAPE to dla mnie możliwość pracy nad wieloma projektami o różnych zagadnieniach, a to właśnie samorozwój cenię sobie najbardziej. W ciągu siedmiu lat miałam możliwość pracy z różnymi podmiotami: od współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, przez opracowania strategiczne dla państwowych instytucji publicznych, audyty energetyczne przedsiębiorstw, aż po współpracę z osobami narażonymi na ubóstwo energetyczne. Ponadto w tym czasie zostałam trzykrotnie awansowana, co również ma duże znaczenie w karierze zawodowej. 

Jak w każdej firmie i tu zdarzają się prostsze i trudniejsze projekty. Niemniej jednak w ogólnym rozrachunku trzeba powiedzieć, że gdybym miała polecić pracę w KAPE znajomym to właśnie to bym zrobiła. Z resztą sama przyszłam na rozmowę kwalifikacyjną z takiego polecenia.

Atmosfera pracy, kontakt z innymi pracownikami to bardzo ważny aspekt zatrudnienia. W KAPE, atmosfera współpracy jest bardzo dobra, szczególnie wśród osób z działu, z którymi pracuje się najczęściej i najwięcej. W każdej pracy wartościowe są również relacje z przełożonymi, a na to również nie można narzekać – zawsze można uzyskać wsparcie oraz wiele się nauczyć.

Anna, Kierownik Projektów, Departament Projektów i Ekspertyz

Odoo image and text block
Pracę w Krajowej Agencji Poszanowania Energii rozpocząłem ponad 4 lata temu, jeszcze w trakcie studiów. W tym czasie w ramach swojego stanowiska pracowałem praktycznie z każdym w firmie i zdążyłem się wiele nauczyć, zarówno od doświadczonych współpracowników, jak i na dofinansowanych przez firmę kursach i szkoleniach.

Jedną z ewidentnych zalet pracy w KAPE jest atmosfera i ludzie którzy tu pracują. Z kolegami z zespołu regularnie wychodzimy po pracy czy planujemy wyjazdy. Dodatkowo warto wspomnieć o warunkach pracy. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Warszawy, jest nowoczesne i dobrze utrzymane.

Aktualnie pracuję na stanowisku Kierownika Projektu w ramach którego odpowiadam za część projektów zespołu budownictwa. W swojej pracy mam dużą swobodę działania i możliwość poznania profesjonalistów z różnych branż.


Marcin, Kierownik Projektu, Dział Budownictwa

Odoo image and text block
Pracę w KAPE zaczęłam stosunkowo niedawno po przepracowaniu kilkunastu lat jako architekt w firmach stricte architektonicznych. Na rozmowę kwalifikacyjną przyszłam z dużą dawką ciekawości ale i chęcią poznania czegoś nowego, czym wydawała mi się oferta pracy kierowana przez KAPE. Jako specjalista w wydziale budownictwa pasywnego mam możliwość uczestniczenia w przeróżnych projektach energooszczędnych i rozwijać swoją wiedzę w sektorach, w których dotąd nie przyszło mi się poruszać. Poza rozwojem kwalifikacji pozostaję w swoim wyuczonym zawodzie realizując projekty, nadzory autorskie oraz wszystkie inne elementy pracy architekta jak dotychczas.

Półtora roku minęło bardzo szybko. Po tym czasie KAPE doceniam nie tylko za atmosferę pracy, profesjonalizm i wykwalifikowaną kadrę ale i przede wszystkim za kulturę pracy i szacunek pracodawcy wobec pracowników. Może się to wydawać dziwne, ale dla architekta, który przepracował nie jedną nockę i święto uszanowanie komfortu pracy, rozdzielenie życia prywatnego i zawodowego jest bardzo cenne.

Aleksandra, Specjalista, Pracownia Projektów Budownictwa Energooszczędnego