audyty pod finansowanie

Skontaktuj się z nami

pozyskiwanie środków zewnętrznych na efektywność energetyczną

Wykonujemy audyty efektywności energetycznej niezbędne do pozyskania finansowania ze źródeł zewnętrznych, m.in. środków unijnych. Takie opracowania zawierają analizę zużycia energii i stanu obiektu, urządzeń technicznych lub instalacji, a także informacje o opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania wielkości oszczędności energii.

System Białych certyfikatów

Wspieramy naszych partnerów w procesie pozyskiwania dodatkowych środków na inwestycje w efektywność energetyczną wykorzystując system tzw. białych certyfikatów, czyli świadectw efektywności energetycznej, które mogą stanowić dodatkowe środki pozyskane razem z oszczędnościami na zużyciu energii.

Odoo text and image block
Odoo image and text block

Środki krajowe

Pozyskujemy środki na inwestycje ekologiczne z programów finansowanych ze środków krajowych, m. in. z programów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Środki zagraniczne

Pozyskujemy środki z Funduszy zagranicznych, w tym ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, tj. Regionalne Programy Operacyjne. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, Fundusze Norweskie, itp.

Odoo text and image block

Zobacz pełną ofertę dla branży przemysłowej