Spotkanie z ekspertem - Wsparcie oferowane mieszkańcom, w zakresie tworzenia inicjatyw przyjaznych środowisku

09.06.2021 11:00 do 09.06.2021 12:00 (Europe/Warsaw)

Warszawa, Polska

Typ biletu Termin rejestracji Kwota Ilość
Rejestracja wydarzenia 2021-06-09 11:00 Wolny

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z Ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Podczas spotkania realizowanego wspólnie z przedstawicielami Fundacji Sendzimira, pt. "Wsparcie oferowane mieszkańcom, w zakresie tworzenia inicjatyw przyjaznych środowisku" powiemy Wam:

● Jakie oferty wsparcia dla mieszkańców i mieszkanek, chcących zaangażować się społecznie w rozwój gminy, wprowadzają samorządy,

● Do kogo kierowane jest wsparcie,
● O różnych rodzajach (finansowych i niefinansowych) wsparcia na przyjazne środowisku inicjatywy,
● Co dzięki takim działaniom zyskują mieszkańcy i mieszkanki, a co zyskuje gmina,
● Dlaczego warto wspierać zaangażowanych obywateli i obywatelki.

Naszymi ekspertkami będą:
Barbara Surmacz-Dobrowolska, koordynatorka projektu „WSPÓLNA PRZESTRZEŃ – partycypacyjne projektowanie przestrzenne w gminach”. Doradca, praktyk i szkoleniowiec w zakresie pozyskiwania dofinansowania i kompleksowej realizacji projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w szczególności funduszy strukturalnych, EOG i funduszy norweskich,
Judyta Łuczyńska, w Fundacji Sendzimira wspiera realizację różnych projektów. W szczególności dotyczących warsztatowego tworzenia małych obiektów błękitno-zielonej infrastruktury.


Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Gdzie

KAPE
Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
    Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl

Kiedy

Od 09.06.2021 11:00
Do 09.06.2021 12:00

Organizator

KAPE
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl