Spotkanie z ekspertem KAPE - Program priorytetowy NFOŚIGW "Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus" na bazie projektu "FinEERGo-Dom"

29.09.2021 11:00 do 29.09.2021 12:00 (Europe/Warsaw)

Warszawa, Polska

Typ biletu Termin rejestracji Kwota Ilość
Rejestracja wydarzenia 2021-09-29 11:00 Wolny

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z Ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.


Podczas spotkania "Program priorytetowy NFOŚIGW "Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus" na bazie projektu FinEERGo-Dom", realizowanego wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, powiemy Wam o:

● gotowych rozwiązaniach dotyczących termomodernizacji budynków, wypracowanych w ramach projektu FinEERGo-Dom
● kompleksowym systemie wsparcia inwestycji w termomodernizację w modelu ESCO
warunkach uczestnictwa w programie priorytetowym NFOŚiGW „Renowacja z gwarancją oszczędności EPC Plus”
● roli KAPE jako doradcy energetycznego w pilotażowych inwestycjach

Naszymi ekspertkami będą:
Anna Mazur – kierownik projektu w Dziale Projektów i Ekspertyz KAPE, wieloletni praktyk w prowadzeniu krajowych i międzynarodowych projektów z zakresu efektywności energetycznej, w tym projektu FinEERGo-Dom poświęconego termomodernizacji budynków.
Katarzyna Rutkowska-Newman – główny specjalista w Departamencie Funduszy Zewnętrznych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, odpowiedzialna za koordynację projektów z zakresu efektywności energetycznej finansowanych przez Komisję Europejską.

Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!

Wspólnie możemy Więcej!
Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Gdzie

KAPE
Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
    Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl

Kiedy

Od 29.09.2021 11:00
Do 29.09.2021 12:00

Organizator

KAPE
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl