Spotkanie z Ekspertem KAPE - ELENA – pomoc techniczna w zakresie przygotowania inwestycji w efektywność energetyczną i energię odnawialną

17.02.2021 11:00 do 17.02.2021 12:00 (Europe/Warsaw)

Warszawa, Polska

Typ biletu Termin rejestracji Kwota Ilość
Rejestracja wydarzenia 2021-02-17 11:00 Wolny

Krajowa Agencja Poszanowania Energii zaprasza na „Spotkanie z ekspertem KAPE”, cykl cotygodniowych webinarów poruszających szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z Ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

Zapraszamy na warsztat: "ELENA - Pomoc techniczna w zakresie przygotowania inwestycji w efektywność energetyczną i energię odnawialną".


ELENA - to instrument wspierający przygotowanie inwestycji obejmujących efektywność energetyczną, odnawialne źródła energii i efektywny energetycznie transport. Realizowane projekty mają przyspieszyć mobilizację funduszy na duże inwestycje na poziomie lokalnym. Ze środków uzyskanych w ramach programu można finansować prace niezbędne do przygotowania inwestycji tj. studia wykonalności i badania rynku, biznesplany, audyty energetyczne, procedury przetargowe czy przygotowanie umów.

Naszym ekspertem będzie Joanna Ogrodniczuk, zastępca dyrektora w dziale projektów i ekspertyz. Ekspert oraz wieloletni praktyk z zakresu składania wniosków do projektów krajowych oraz międzynarodowych z zakresu efektywności energetycznej oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.


Webinar odbędzie się pod patronatem redakcji portalu "Teraz Środowisko" .
Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Gdzie

KAPE
Al. Jerozolimskie 65/79
    00-697 Warszawa
    Polska
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl

Kiedy

Od 17.02.2021 11:00
Do 17.02.2021 12:00

Organizator

KAPE
(+48 22) 626 09 10
kape@kape.gov.pl