Poszukujemy Przedstawiciela handlowego ds. efektywności energetycznej

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorstw energetyki cieplnej;

  • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży, w szczególności doradztwo w zakresie oferowanych usług, w tym przede wszystkim szkoleń, audytów, doradztwa z zakresu efektywności energetycznej;

  • Negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy;

  • Badania potrzeb Klientów i trendów rynkowych;

  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia

  • Sprzedaży oraz Marketingiem;

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami;

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie do Przełożonego propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży;

  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM;

  • Tworzenie statystyk i analiz;

  • Przygotowanie prezentacji i zestawień;

  • Nadzór nad płatnościami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu audytów energetycznych w przedsiębiorstwach;

  • Znajomość trendów w obszarze efektywności energetycznej (ciepłownictwo, kogeneracja, instalacje w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i gazowych, ect);

  • Doświadczenia w profesjonalnej obsłudze Klienta oraz sprzedaży – minimum 2 lata;

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie inżynierii środowiska (ciepłownictwo, energetyka, lub na kierunkach energetycznych pokrewnych itp.);

  • Doświadczenie we współpracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami;

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnej komunikacji;

  • Nastawienia na osiąganie celów;

  • Samodzielność i determinacja w działaniu a jednocześnie umiejętność pracy w zespole;

  • Chęci poszukiwania i budowania kreatywnych rozwiązań;

  • Motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie technik sprzedaży;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;

  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej;

  • Niezbędne szkolenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty FitProfit.

Aplikację prosimy przesyłać na maila: rekrutacja@kape.gov.pl (w tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska, na które składana jest aplikacja).