Młodszy specjalista ds. efektywności energetycznej

Miejsce pracy: Warszawa

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. od wielu lat współpracująca z klientami realizującymi nowe projekty inwestycyjne jak i modernizującymi eksploatowane instalacje. Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Młodszego specjalisty ds. efektywności energetycznej. 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • Wykonywanie audytów energetycznych przedsiębiorstw 

 • Wykonywanie audytów efektywności energetycznej na potrzeby pozyskania białych certyfikatów 

 • Uczestnictwo w spotkaniach i wizjach lokalnych

Oczekiwania:

 • Wykształcenie wyższe techniczne lub status studenta ostatniego roku studiów inżynierskich 

 • Znajomość zagadnień związanych z produkcją oraz przetwarzaniem energii elektrycznej i cieplnej 

 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 

 • Samodzielność, orientacja na realizację celów 

 • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe wyzwania 

Oferujemy:

 • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku doradztwa i usług z obszaru efektywności energetycznej 

 • Nieformalną atmosferę w pracy

 • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji 

 • Wsparcie doświadczonych kolegów

 • Współpraca z najlepszymi ekspertami w obszarze efektywności energetycznej

Aplikację prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@kape.gov.pl (ogłoszenie ważne do 30.09.2020).

Przetwarzanie danych osobowych.
We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych w KAPE można kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych: daneosobowe@kape.gov.pl. Cele przetwarzania danych osobowych i podstawa prawna przetwarzania: dane osobowe kandydatów przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego i nawiązania stosunku pracy, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych 2016/679 (RODO)). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla realizacji celu. 

Informacje o odbiorcach danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów przechowywane są do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego w przypadku osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby danego procesu rekrutacyjnego. Kandydatom przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Kandydaci mają prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Kandydatom przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego: Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa tel. 22 531 03 00,
fax. 22 531 03 01 kancelaria@giodo.gov.pl www.giodo.gov.pl.

Wysyłając CV wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KAPE S.A. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r., poz. 922, z późn. zm.) oraz rozporządzenia o ochronie danych osobowych 2016/679 (RODO).  

Oświadczają Państwo, że zostali Państwo poinformowani, że administratorem danych osobowych jest KAPE S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 65/79, www.kape.gov.pl. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych. W każdym momencie mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.