Zapraszamy na webinarium

"Rozwiązania regulacyjne w obszarze energetyki rozproszonej w polsce i na świecie"

Zapraszamy na webinarium "Rozwiązania regulacyjne w obszarze energetyki rozproszonej w Polsce i na świecie", które odbędzie się 14 września 2020 r. o godz. 11:00.

Tematem przewodnim webinarium będą działania podejmowane w ramach projektu Gospostrateg Klaster mające na celu wypracowanie nowych regulacji wspierających energetykę rozproszoną w Polsce, przy szczególnym uwzględnieniu Klastrów Energii. Wśród omawianych tematów znajdą się propozycja nowej usługi systemowej samobilansowania w Klastrach Energii, zbiorowe/wirtualne korzystanie z mechanizmu opustów prosumenckich, umowy cPPA i regulacje dotyczące Linii Bezpośredniej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc na platformie internetowej należy się zarejestrować. Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.

Do wszystkich osób, które zgłoszą swój udział, rozesłany zostanie link pozwalający wziąć udział w webinarium. Webinarium zostanie przeprowadzone za pomocą programu MS Teams.

Link do pobrania aplikacji (MS Teams działa również przez przeglądarkę, bez konieczności pobierania): https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/microsoft-teams/download-app

Agenda webinarium