Wsparcie efektywności energetycznej na poziomie lokalnym

konferencja 5 grudnia w Warszawie

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. (KAPE S.A.) zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji „Wsparcie efektywności energetycznej na poziomie lokalnym”, która odbędzie się 5 grudnia 2018 roku w Warszawie, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ulicy Rektorskiej 4. Wydarzenie to organizowane jest w ramach europejskiego projektu Publenef, którego celem jest wsparcie krajów członkowskich w skutecznym wdrażaniu zrównoważonej polityki energetycznej.

Pierwsza część spotkania poświęcona będzie najważniejszym wyzwaniom, jakie stoją przed władzami lokalnymi w dziedzinie energetyki i problemów klimatyczno – energetycznych.

Dyskusje panelowe w drugiej części spotkania będą dotyczyły efektywności energetycznej na poziomie lokalnym w świetle nowych regulacji, zarówno krajowych jak i europejskich. Pierwszy z paneli skierowany będzie do samorządów lokalnych, a na drugi zapraszamy w szczególności przedstawicieli przedsiębiorstw energetyki cieplnej. W ramach spotkań panelowych zaproszeni eksperci poruszą najważniejsze dla danej grupy tematy i odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania.

Program wydarzenia dostępny jest TUTAJ.
Zapraszamy do REJESTRACJI
Odoo text and image block