Spotkania z Przedsiębiorcami w ramach START2ACT

Start2Act

START2ACT to międzynarodowa grupa ekspertów do spraw energetyki i przedsiębiorczości, którzy połączyli siły, aby, przy wsparciu Unii Europejskiej, uświadamiać mały biznes w zakresie efektywności energetycznej. Jest to projekt skierowany do Małych i Średnich Przedsiębiorstw, działających na rynku nie dłużej niż 5 lat.

W ramach projektu organizowane są miedzy innymi Śniadania Biznesowe, gdzie eksperci KAPE spotykają się z Przedsiębiorcami w celu zaprezentowania możliwości przyłączenia się do START2ACT oraz przedstawienia korzyści jakie niesie za sobą racjonalne gospodarowanie energią w przedsiębiorstwie.

W kwietniu i maju 2017 r. odbyły się w ramach START2ACT cztery Śniadania Biznesowe. Zostały one zorganizowane we współpracy z Towarzystwem Biznesowym Warszawskim. W Śniadaniach wzięło udział w sumie 60 przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw, w tym 24 Przedsiębiorców prowadzących młode firmy, działające na rynku nie dłużej niż 5 lat.

W czerwcu 2017 r. uruchomiona została platforma oszczędzania energii, gdzie dostępna jest już baza wiedzy na temat efektywności energetycznej skierowana do MŚP i startupów. Platforma dostępna jest na stronie http://pl.start2act.eu.

Aby przyłączyć się do START2ACT i skorzystać z bezpłatnych porad naszych ekspertów należy wysłać zgłoszenie na start2act@kape.gov.pl.

Odoo text and image block