SPOTKANIE Z EKSPERTEM KAPE

PLAN WEBINARÓW - LUTY 2021

Szanowni Państwo,

"Spotkania z ekspertem KAPE" nie zwalniają tempa! Cykl naszych cotygodniowych webinarów porusza szeroką tematykę związaną z efektywnością energetyczną, ochroną środowiska oraz aktualne wyzwania i problemy z dziedziny przemysłu, budownictwa oraz gospodarki niskoemisyjnej. Jesteśmy otwarci na sugestie i podpowiedzi naszych uczestników, dzięki czemu każde Spotkanie z Ekspertem KAPE stanowi niezwykłe forum wymiany doświadczeń, odpowiadając na potrzeby nam zgłaszane.

W lutym zaprezentujemy Państwu naszą wiedzę i podzielimy się doświadczeniami z następujących zagadnień:

Elektromobilność
03.02. (środa), godz. 11:00

Naszym ekspertem będzie Justyna Bednarek, specjalista z dziedziny elektromobilności
w Dziale Gospodarki Niskoemisyjnej KAPE, zajmująca się również wyliczeniami i analizą emisji spalin w pojazdach z napędem konwencjonalnym oraz wykładowca m.in. w ramach projektu „Liczę się z energią”.


Rejestracja 
 
Wymagania oszczędności energii i izolacyjności cieplnej budynków po 31 grudnia 2020 – jak je spełnić?
10.02. (środa), godz. 11:00

Naszym ekspertem będzie Piotr Krysik, audytor energetyczny, specjalista z zakresu modelowania energetycznego budynków w Dziale Budownictwa KAPE, autor publikacji z zakresu inżynierii środowiska, zrównoważonego rozwoju oraz wyceny nieruchomości.


Rejestracja 

ELENA – pomoc techniczna w zakresie przygotowania inwestycji w efektywność energetyczną i energię odnawialną
17.02. (środa), godz. 11:00

Naszym ekspertem będzie Joanna Ogrodniczuk, zastępca dyrektora w dziale projektów i ekspertyz. Ekspert oraz wieloletni praktyk z zakresu składania wniosków do projektów krajowych oraz międzynarodowych z zakresu efektywności energetycznej oraz ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.


Rejestracja 

Obowiązkowe Audyty Energetyczne Dla Przedsiębiorstw
24.02. (środa), godz. 11:00

Naszym ekspertem będzie Łukasz Zywar, kierownik działu przemysłu KAPE, ekspert w zakresie efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Audytor energetyczny, autor opracowań strategiczno-planistycznych oraz publikacji z zakresu efektywnego wykorzystania energii.


Rejestracja 

Webinary odbędą się pod patronatem redakcji portalu "Teraz Środowisko" .


Udział w naszych webinariach jest bezpłatny. Linki do poszczególnych spotkań na platformie MS Teams wysyłamy zarejestrowanym Uczestnikom w korespondencji mailowej (nie jest wymagane posiadanie konta na Teams).

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i wsparcia ekspertów KAPE!
Wspólnie możemy Więcej!

Zespół Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.