KAPE Ambasadorem Izolacji 2017

NAGRODA STOWARZYSZENIA MIWO

Odoo image and text block

Miło nam poinformować, że Krajowa Agencja Poszanowania Energii została wyróżniona jubileuszową nagrodą "Ambasador Izolacji 2017". Wręczenie statuetki odbyło się podczas uroczystości 20-lecia MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Skalnej i Szklanej 3 października 2017 r. w Centrum Konferencyjno-Biurowym D.H. VITKAC.

Krajowa Agencja Poszanowania Energii została doceniona za działalność w obszarze efektywności energetycznej w przemyśle i budownictwie oraz za działania edukacyjne, zwiększające świadomość społeczną w tej dziedzinie.

Wyróżnienie przyznaje MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, którego misją jest kształtowanie pozytywnego wizerunku wełny mineralnej skalnej i szklanej, szerzenie informacji o wyjątkowych właściwościach izolacji z wełny mineralnej oraz propagowanie idei jej różnorodnego zastosowania w budownictwie i przemyśle.

Stowarzyszenie MIWO reprezentuje swoich członków wobec instytucji i ośrodków opiniotwórczych, a także wpływa, poprzez różnorodne działania informacyjne, na trendy budowlane w kierunku uwzględniania aspektów jakości, bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. MIWO współpracuje z Polskim Komitetem Normalizacyjnym przy tworzeniu nowych i adaptacji europejskich norm dotyczących materiałów izolacyjnych. W ramach różnych organizacji branżowych współpracuje z innymi stowarzyszeniami oraz związkami pracodawców branży budowlanej. MIWO jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości (KBiN), Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa (PZPB) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Materiałów Izolacyjnych (EURIMA).