FORUM DIALOGU MIESZKANIOWEGO

warszawa, 21 czerwca

21 czerwca w Warszawie na PGE Stadionie Międzynarodowym odbędzie się Forum Dialogu Mieszkaniowego. Forum adresowane jest do branży budowlanej, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych,sektora bankowego, architektów, deweloperów i wszystkich zainteresowanych tematyką mieszkaniową.

Forum ma być okazją do rozpoczęcia ogólnopolskiej debaty na temat rynku mieszkaniowego w Polsce w wieloaspektowym wymiarze - społecznym, ekonomicznym, finansowym, prawnym. Poszczególne ścieżki - Różne potrzeby i równe szanse, Nowe narzędzia prawne i finansowe, Urbanistyka i planowanie, Nowy i istniejący zasób mieszkaniowy oraz Praca i innowacje - pozwolą omówić największe wyzwania i problemy, przed jakimi stoi polski rynek mieszkaniowy.

Przedstawiciele Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. wezmą aktywny udział w debatach Forum jako eksperci od zrównoważonego i zoptymalizowanego energetycznie budownictwa.


Organizatorami Forum są Bank Gospodarstwa Krajowego oraz BGK Nieruchomości S.A., we współpracy z Radą Mieszkalnictwa, działającą przy Prezesie Rady Ministrów. Założeniem organizatorów jest, aby w czasie wydarzenia powstały grupy eksperckie, które będą później pełniły funkcje analityczne i doradcze dla Rady Mieszkalnictwa.

Więcej informacji i szczegółowy program znajduje się TUTAJ

Udział w Forum jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja - formularz dostępny jest TUTAJ