Forum „Build4Future” z udziałem KAPE

Najważniejsze wydarzenie towarzyszące targom Budma 2019

Najważniejszym wydarzeniem towarzyszącym targom Budma 2019 jest III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa „Build4Future”, które zainauguruje święto branży budowlanej już 11-12 lutego 2019 roku w Poznaniu. Ciekawy program merytoryczny spotkania zapewnią, nie tylko prezentacje przedstawiane przez ekspertów, ale przede wszystkim panele dyskusyjne, które będą idealną okazją do merytorycznej dyskusji przedstawicieli administracji publicznej z przedsiębiorcami.

Tematami paneli dyskusyjnych podczas forum będą:

  • Plany i strategie rozwoju budownictwa w Polsce,

  • Programy promieszkaniowe w Polsce,

  • Eksport i współpraca międzynarodowa,

  • Wpływ sektora budowlanego na gospodarkę,

  • Efektywne zarządzanie energią w budownictwie.

Prelegentami, jak również uczestnikami forum, będą przedstawiciele Ministerstw oraz najważniejszych w kraju izb i stowarzyszeń
branżowych, a także producenci i eksporterzy. Ze strony KAPE, w Debacie pt.: "Efektywne Zarządzanie Energią w Budownictwie" uczestniczyć będzie dr Arkadiusz Węglarz, Doradca Zarządu ds. Gospodarki Niskoemisyjnej w Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Forum zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki. Zapraszamy do udziału w tym najważniejszym dla branży budowlanej wydarzeniu.

Więcej informacji o „Build4Future” oraz zakup biletów: www.build4future.pl