Energia i Media Techniczne w produkcji

Zapraszamy na stoisko, prelekcje i warsztaty KAPE

Konferencja Energia i media techniczne w produkcji 

12 października 2017

 Opole

(Szczegółowa agenda wkrótce)

Po części konferencyjnej zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w praktycznych warsztatach, które poprowadzą eksperci KAPE pt.:

"Białe certyfikaty - dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie"

Zakres merytoryczny warsztatów
Świadectwa Efektywności Energetycznej, potocznie zwane białymi certyfikatami, to szansa na otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych na planowane przedsięwzięcia służące poprawie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie. Z tego wsparcia może skorzystać każdy podmiot gospodarczy, spełniający warunki zapisane w ustawie o efektywności energetycznej oraz przejdzie pozytywną weryfikację wniosku przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (URE).

Na warsztatach prowadzonych przez ekspertów KAPE, dowiedzą się Państwo, jak wygląda procedura pozyskiwania białych certyfikatów - od momentu wyboru inwestycji nadającej się pod białe certyfikaty, poprzez audyt efektywności energetycznej oraz złożenie wniosku, aż po sprzedaż białych certyfikatów na Towarowej Giełdzie Energii.

 

Świadectwa efektywności energetycznej wydawane są wyłącznie (poza okresem przejściowym, który kończy się 30 września 2017 r.) dla planowanych przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej.