EFE 2017 - Targi Efektywności Energetycznej

Zapraszamy na stoisko i warsztaty KAPE

Targi Efektywności Energetycznej EFE to platforma spotkań mająca na celu przybliżyć wiedzę i najnowsze rozwiązania technologiczne przyczyniające się do zwiększenia efektywności wykorzystania energii we wszystkich sferach życia.

Targi adresowane są do przedstawicieli przemysłu, firm z sektora energetycznego i ciepłowniczego, spółdzielni mieszkaniowych, przedsiębiorstw sprzedających energię elektryczną, gaz ziemny lub ciepło odbiorcom końcowym, szkół, szpitali, centr handlowych i usługowych, dostawców produktów i rozwiązań technologicznych poprawiających efektywność energetyczną.

KAPE objęło patronatem to wydarzenie. W jego ramach zapraszamy Państwa na nasze stoisko oraz warsztaty pt.: "Białe certyfikaty - dodatkowe środki na finansowanie efektywności energetycznej w firmie", które poprowadzą nasi eksperci.

Na targi zawita również nasz Autobus Energetyczny - mobilne centrum edukacyjno-informacyjne przeciwdziałania zmianom klimatu. Więcej o Autobusie energetycznym można się dowiedzieć na stronie: www.autobusenergetyczny.pl.

Szczegółowe informacje o Targach znajdują się TUTAJ

optymalizacja energetyczna zakładów przemysłowych