Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PROJEKTY

efektywnosc energetyczna projekty

 

Jesteśmy jednym z wiodących partnerów realizujących projekty krajowe i międzynarodowe.

Poprzez realizację projektów edukacyjnych i informacyjnych podnosimy świadomość społeczną na temat efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii oraz skutków zmian klimatycznych.

Projekty takie realizujemy również, aby wesprzeć przedsiębiorstwa w realizacji strategii społecznej odpowiedzialności biznesu (z ang. CSR – Corporate Social Responsibility) tak, aby w swojej działalności uwzględniały interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.

Wspieramy działania w zakresie eliminacji barier rozwoju działań termomodernizacyjnych związnych z podnoszeniem standardu energetycznego budynków, staramy się zmienić sposób myślenia odnośnie skutków zdrowotnych, środowiskowych i ekonomicznych niskiej emisji, a także bierzemy udział w budowaniu krajowego systemu zrównoważonego gospodarowania energią.

 

jogrodniczuk KAPEDziałem kieruje Joanna Ogrodniczuk  - ekspert ds. realizacji projektów krajowych i międzynarodowych z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 693-202-126