Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O KAPE

KAPE efektywnosc energetyczna

 

KAPE to krajowy lider w obszarze efektywnego zarządzania energią. Nasza działalność opiera się na czterech głównych filarach:

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Cieszymy się wielkim zaufaniem naszych Klientów. Posiadamy wiedzę i doświadczenie oparte na ponad 20-letniej działalności w branży efektywności energetycznej uwzględniającej również odnawialne źródła energii. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych Klientów, budujemy trwałe relacje i stawiamy na wieloletnią i owocną współpracę.

gala lider efektywnosci energetyczne 2012 boxNa czele naszgo zespołu stoi Zbigniew Szpak - Prezes Zarządu, ekonomista z wykształcenia, z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem zawodowym. Cele zawodowe realizował w sektorze bankowo-finansowym (piąty bank w Polsce), jako Dyrektor Inwestycyjny zarządzał portfelem 12 spółek NFI. Wieloletni Członek Zarządu w przedsiębiorstwie będącym liderem przetwórstwa spożywczego (3 mld obrotu). Kierował szeregiem projektów w obszarze restrukturyzacji, prywatyzacji oraz inwestycji kapitałowych, zarządzał pionami biznesowymi w wielopoziomowych strukturach korporacyjnych. Zasiadał w Radach Nadzorczych dużych spółek z branży chemicznej, maszynowej, farmaceutycznej, metalurgicznej, budowlanej i spożywczej. W wolnych chwilach aktywnie doskonali grę w tenisa, narciarstwo i windsurfing.

Statuetka

Docenieniem naszej działalności było przyznanie prestiżowej nagrody w kategorii Lider Efektywności Energetycznej 2012 w dniu 22 maja 2013 r.

Naszą misją jest upowszechnianie i wdrażanie najlepszych światowych standardów oraz praktyk w zakresie efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, w oparciu o które wypracowujemy optymalne energooszczędne rozwiązania dla naszych klientów.

Naszym celem strategicznym jest wspieranie wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki dzięki poprawie efektywności energetycznej przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.