Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolenia

Nasze szkolenia opracowane zostały na podstawie bogatych doświadczeń gospodarki japońskiej, a także osiągnięć i nowoczesnych metod zarządzania energią stosowanych w polskich zakładach. Zapraszamy inżynierów, kadrę techniczną i ekonomiczną, kadrę zarządzającą zakładów przemysłowych, służby nadzoru energetycznego a także konsultantów i projektantów świadczących usługi dla przedsiębiorstw oraz wszystkich zainteresowanych problematyką efektywnego zarządzania i użytkowania energii.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę wykładowców, współpracujemy z doświadczonymi pracownikami naukowymi uczelni technicznych oraz z ekspertami posiadającymi wiedzę praktyczną, doświadczenie i kontakt z nowoczesnymi technologiami.

Przeszkoliliśmy już ponad 1800 osób z kadry zarządzającej oraz służb technicznych zakładów przemysłowych oraz zorganizowaliśmy szereg seminariów i warsztatów w obszarze efektywności energetycznej w przemyśle.

Miasto maleZapraszamy na
SZKOLENIE DLA ADMINISTRACJI CENTRALNEJ
I SAMORZĄDÓW
PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – CYKL ŻYCIA PRODUKTU

„Praktyczne aspekty sporządzania wymagań i kryteriów oceny ofert w zamówieniach publicznych”

shutterstock budownictwo małeZapraszamy na 

SZKOLENIE DLA BRANŻY BUDOWLANEJ

„Praktyczne aspekty sporządzania wymagań i kryteriów oceny ofert w zamówieniach publicznych”

energetyka i budownictwo energia0Miejsce: siedziba KAPE
al. Jerozolimskie 65/79

KAPE przygotowała specjalne szkolenie dla kadry zarządzającej i wyższej kadry technicznej przedsiębiorstw, na którym wyjaśnia zmiany, jakie zajdą w ustawie o efektywności energetycznej i systemie białych certyfikatów.

Na szkoleniu przedstawimy szanse i zagrożenia wynikające z najbliższych zmian, a także możliwości uzyskania dodatkowych funduszy na poprawę efektywności energetycznej w przedsiębiorstwie.

Szkolenie organizujemy  po otrzymaniu minimum 10 zgłoszeń. Termin ustalamy po zebraniu się grupy.

Przemysł energia0Miejsce: siedziba KAPE
al, Jerozolimskie 65/79, Warszawa

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla dużych przedsiębiorstw produkcyjnych oraz branży IT, telekomunikacyjnej i energetycznej.

Szkolenie przygotowuje do wykonywania audytów efektywności energetycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 10 sierpnia 2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu audytu efektywności energetycznej (Dz. U. z 27.08.2012 poz. 962), a także zgodnie z normą PN-EN 16247.

Celem szkolenia jest: zdobycie wiedzy i umiejętności przygotowujących do wykonywania audytów efektywności energetycznej zgodnie z ustawą o efektywności energetycznej stosownie do rozporządzenia w tym zakresie.

Osoba kontaktowa:

Krzysztof Kuczma
tel. 726 116 114
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.