Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kontakt

Kontakt

Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Centrum LIM
al. Jerozolimskie 65/79
(wejście od ul. Chałubińskiego)
00-697 Warszawa

tel.: (+48 22) 626 09 10, 630 43 00
fax: (+48 22) 626 09 11

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestr Przedsiębiorców nr 16255
Kapitał akcyjny: 3 100 000 zł | NIP: 526-10-07-972 REGON: 010753973

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Działami.

KAPE kontakt

 

DZIAŁ DORADCÓW KLIENTA

W sprawie zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Doradców Klienta.

Kontakt: Anna Sapieha Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ PRZEMYSŁU

Audytami oraz szkoleniami dla zakładów przemysłowych, doradztwem w zakresie białych certyfikatów oraz finansowania efektywności energetycznej w przemyśle zajmuje się w KAPE Dział Przemysłu.

Kontakt: Michał Bar Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ BUDOWNICTWA

Projektowaniem budynków energooszczędnych, audytami w budownictwie oraz doradztwem w zakresie programów priorytetowych skierowanych do budownictwa zajmuje się Dział Budownictwa oraz działająca w ramach Działu Pracownia Projektów Budynków Energooszczędnych.

Kontakt: Dariusz Koc Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ

Pomocą w kwestii opracowania planów gospodarki niskoemisyjnej oraz doradztwem w zakresie finansowania ich wdrażania w gminach zajmuje się Dział Gospodarki Niskoemisyjnej.

Kontakt: Antonina Kaniszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ PROJEKTÓW

Realizowaniem projektów edukacyjnych i informacyjnych zajmuje się Dział Współpracy Międzynarodowej i Projektów.

Kontakt: Joanna Ogrodniczuk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DZIAŁ MARKETINGU

Zapraszamy do współpracy przy projektach promujących efektywność energetyczną.

Kontakt: Dorota Pierzchalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

BIURO W KRAKOWIE

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Krakowie.

Kontakt: Łukasz Zywar Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.