Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

KAPE S.A. laureatem 28. edycji Medalu Europejskiego

medal 120x230Medal jest wyróżnieniem oraz elementem promocji wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające w Polsce, spełniających standardy europejskie i zgodnych z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. KAPE S.A. została wyróżniona za świadczenie usługi: audyt energetyczny.
Uroczystość wręczenia Medali odbyła się 07 czerwca w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie. Organizatorami gali był Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli.
Celem projektu Medal Europejski jest pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców oraz zainteresowanie konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej Laureatami Medalu Europejskiego. Nominowane usługi lub wyroby muszą spełniać wymagane prawem normy oraz posiadać odpowiednie licencje i patenty. Istotna przy ocenie jest także dynamika firmy oraz zdobyte nagrody i posiadane certyfikaty.

 IMG 20170607 134456 resized 20170607 020830065