Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oświetlenie

Wykonujemy audyty oświetlenia wewnętrznego jak również oświetlenia zewnętrznego dróg, ulic i parkingów. Wykonujemy również analizy finansowania oraz dofinansowania inwestycji w tym zakresie.

Oświetlenie

audyty oswietleniowe PJCEEWykonujemy audyty oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, które poprzez ocenę obecnego stanu systemu oświetlenia wskazują optymalne możliwe do realizacji przedsięwzięcia modernizacyjne, ich zakres, parametry techniczne i ekonomiczne.

 

 

 

 

KAPE oferuje wykonanie audytów oświetlenia wewnętrznego w:

  • obiektach biurowych,
  • częściach wspólnych budynków mieszkalnych,
  • budynkach użyteczności publicznej,
  • budynkach usługowych,
  • pomieszczeniach magazynowych,
  • halach przemysłowych.

Wykonujemy również audyty oświetlenia zewnętrznego dróg, ulic i parkingów.

KAPE oferuje również opracowywanie analiz finansowania oraz dofinansowania inwestycji w tym zakresie zarówno ze środków krajowych jak i zagranicznych.

Współpracujemy z dostawcami technologii oświetleniowych oraz biurami projektowymi, które są w stanie rozwiązać każdy problem związany z oświetleniem i zaproponować rozwiązania zoptymalizowane pod kątem relacji nakładów inwestycyjnych do uzyskiwanych efektów oraz sprawdzić i potwierdzić zgodność zastosowanych rozwiązań i stanu istniejącego ze standardami i wymaganiami.

Oferta KAPE w zakresie oświetlenia miejsc pracy

Wykonujemy pomiary weryfikacyjne parametrów oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego w zakładach przemysłowych, szkołach, szpitalach, punktach handlowych etc. Weryfikacja oświetlenia przeprowadzana jest zgodnie z normą PN-EN 12646. Pomiary natężenia oświetlenia wykonujemy za pomocą luksomierzy z aktualnym świadectwem wzorcowania nadawanym przez Główny Urząd Miar. Oferowana przez naszą firmę procedura weryfikacji parametrów oświetlenia pozwala sprawdzić, czy instalacja oświetleniowa zapewnia odpowiednie oświetlenie miejsc pracy i jego otoczenia.

Oferta KAPE w zakresie oświetlenia dróg i ulic

Wykonujemy również pomiary weryfikacyjne parametrów oświetlenia dróg i ulic zgodnie z normą PN-EN 13201. Oferujemy możliwość weryfikacji oświetlenia ulic klas oświetleniowych ME, MEW, CE i S. Dysponujemy miernikami natężenia oświetlenia oraz miernikiem luminancji z aktualnymi świadectwami wzorcowania. Weryfikacja oświetlenia pozwala stwierdzić czy wykonana instalacja lub modernizacja oświetlenia (np. w programie SOWA) zapewnia wymagane parametry i tym samym bezpieczeństwo użytkowników drogi.