Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Monitoring efektów

Pomagamy sporządzać raporty z monitorowania efektu ekologicznego osiągniętego w wyniku realizacji przedsięwzięć termomodernizacyjnych dofinansowanych ze środków GIS.

Monitoring efektów

GIS

Zgodnie z wymogami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, każdy Beneficjent, który otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego System Zielonych Inwestycji (GIS), zobowiązany jest do monitorowania osiągniętego efektu ekologicznego przez okres 5 lat po zakończeniu przedsięwzięcia.

 

KAPE oferuje sporządzenie wymaganej przez NFOŚiGW dokumentacji dotyczącej monitorowania i raportowania wielkości redukcji, ograniczenia lub uniknięcia emisji osiągniętej w wyniku realizacji przedsięwzięcia termomodernizacyjnego dofinansowanego w ramach Programu GIS Część 1) Zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej lub Część 5) Zarządzanie energią w budynkach wybranych podmiotów sektora finansów publicznych.

Informacji udziela:
Antonina Kaniszewska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.