Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Finansowanie

Doradzamy samorządom jak w sposób efektywny pozyskać dofinansowanie na inwestycje energooszczędne oraz odnawialne źródła energii. Oferujemy także kompleksowe doradztwo w zakresie zawierania przez instytucje publiczne umów zgodnie z ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym.

dach z ozeAktualne nabory wniosków dla województw: zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego

 

regionalne programy operacyjne f

Oferujemy kompleksowe wsparcie przy pozyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych (RPO).

Wykres funduszeKAPE posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie technicznym, finansowym i edukacyjnym w zakresie poprawy efektywności energetycznej i wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe wsparcie przy pozyskaniu dofinansowania na realizacje inwestycji.

biale certfikatyEuropejski Kodeks postępowania w dziedzinie umów o poprawę efektywności energetycznej zwany Kodeksem EPC jest zbiorem wartości i zasad, uważanych za najważniejsze dla pomyślnego, profesjonalnego i przejrzystego wdrażania projektów EPC (ang. Energy Performance Contracting) w krajach europejskich.

ESCO KAPE finansowanie inwestycji copy 1Umowy z gwarancją oszczędności tzw. umowy EPC (ang. Energy Performance Contracting) opierają się o zasadę zwrotu kosztów inwestycji bezpośrednio z zaoszczędzonych kosztów energii.

Z umów EPC korzystają także instytucje publiczne zgodnie z ustawą o partnerstwie publiczno-prywatnym. KAPE oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie zawierania przez instytucje publiczne takich umów oraz przygotowania całej inwestycji.