Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio zawierającym zrealizowane przez nas projekty związane z budownictwem energooszczędnym i pasywnym.

WIZ 1dachJednym z projektów wykonanych przez ekspertów KAPE jest budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami socjalnymi.

1Ekaperci KAPE zaprojekltowali energooszczędny budynek przedszkola w miejscowości Widawy.

kompleks w markachEksperci KAPE brali udział w projekcie od początku jego realizacji, wspierając gminę w organizacji konkursu architektonicznego oraz w trakcie prac projektowych w ramach powołanej przez nią grupy ekspertów.

dom_zeroenergetyczny

Jest to nieduży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej części ogrzewanej 147 m2 i charakteryzuje się niemal zerowym zużyciem energii.

komforty_domKAPE oraz Grupa Saint-Gobain realizują wspólne przedsięwzięcie polegające na wybudowaniu wraz z jedną z polskich rodzin, wzorcowego domu energooszczędnego w standardzie NF15, zgodnego z wytycznymi Saint-Gobain Multi-Comfort.