Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Oferta projektowa

Oferujemy kompleksową obsługę projektową w zakresie budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Wykonujemy projekty budynków na indywidualne zamówienie oferując także ich weryfikację przez uprawnionego audytora. Doradzamy odnośnie możliwości pozyskania finansowania na tego rodzaju inwestycje.

 

Działem kieruje:

michal pierzchalski architekt 223x300

Michał Pierzchalski
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: 600 222 724

WIZ 1dachRealizacja energooszczędnego budownictwa socjalnego i komunalnego bez obciążania wskaźników zadłużenia jednostek samorządów terytorialnych

Gmina małeOferta niepodlegająca ustawie zamówień publicznych i skierowana do Jednostek samorządu terytorialnego, uczelni, samodzielnych zakładów opieki społecznej oraz organizacji pozarządowych (fundacji i stowarzyszeń, kościołów i innych związków wyznaniowych)[2]

 

wizualizacja dom energooszczedny sgNa początku roku 2013 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program priorytetowy dofinansowania budowy domów energooszczędnych oraz zakupu mieszkania w budynkach energooszczędnych. KAPE wykonuje projekty tego typu budynków na indywidualne zamówienie, oferując jednocześnie ich weryfikację przez uprawnionego audytora.

 

 

projekty_domy_energooszczedne

W ramach Pracowni Projektów Budynków Energooszczędnych tworzymy nowoczesne projekty budynków energooszczędnych.
Mając na uwadze długofalowość inwestycji budowlanych i wiążące się tym różne trudności oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę projektową oraz pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

 

lemurCelem programu jest zmniejszenie zużycia energii, a w konsekwencji ograniczenie lub uniknięcie emisji CO2 w związku z projektowaniem i  budową nowych energooszczędnych budynków użyteczności publicznej oraz zamieszkania zbiorowego. KAPE oferuje kompleksowe wsparcie w pozyskaniu finansowania i przeprowadzenia inwestycji budowlanej.