Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dom energooszczędny NF15

Dom energooszczędny zbudowany w standardzieie NF15 i Multi-Comfort Saint-Gobain został zaprojektowany przez zespół ekspertów KAPE, we współracy z firną Saint-Gobain. Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi etapami wykonania projektu i budowy domu, która zakończyła się latem 2015 r.

 

Dom małe retusz15 czerwca 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie domu i zaprezentowanie energooszczędnych rozwiązań, które w nim zastosowano.

 

dom_energooszczedny_KAPE

Już na etapie tworzenia fundamentów stosowane były technologie energooszczędne.

dzialka_budowa_domu_energooszczednego_KAPE

Budowa rozpoczęła się latem 2014 roku. Oddanie domu do użytku zaplanowane zostało na czerwiec 2015 roku.

dom_energooszczedny_KAPE

Proces projektowy domu energooszczędnego musiał uwzględniać zarówno wymagania technologiczne pod katem energooszczędności jak i wymagania estetyczne zgodne z oczekiwaniami inwestorów.

laureaci_komfortowy_dom_KAPE

KAPE w partnerstwie z firmą Saint-Gobain zorganizowała konkurs, który miał na celu znalezienie osób (inwestora prywatnego), chcących świadomie wybudować jednorodzinny dom energooszczędny.